Türk Takipçi Çekilişle

 

Türk takipçi çekilişle hesabınıza en hızlı şekilde gönderilsin ve organik takipçilerle yükselin istemez misiniz? Öyleyse çekilişle Türk takipçi satın al paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu hizmet, sosyal medyada hedef kitlenizi organik olarak büyütmenin en iyi yollarından biridir. Instagram’da, TikTok’ta, Twitter’da veya Facebook’ta düzenlenen çekilişler kullanıcıları cezbeder ve bu çekilişlere katılım sağlayan hesaplar takipçi olarak sizin profilinize yönlendirilir. Böylelikle takipçi oranınızı doğal bir şekilde yükseltmiş olursunuz.

 

Çekilişle Takipçi Satın Almanın Avantajları

Türk gerçek takipçi kazanmak oldukça emek ve zaman gerektirir. Sonuçta belli bir hedef kitleyi etkilemeniz, onları sadık takipçiye dönüştürmeniz kolay değildir.

İşte bu noktada imdadınıza Türk çekiliş takipçisi paketleri yetişir. Çekilişe sponsor olduğunuzda veya kendiniz bir çekiliş düzenlediğinizde takipçi sayınız hızlı bir şekilde artış gösterir.

Elbette gelen takipçiler gönderilerinizi beğenir, videolarınızı izler, postlarınıza yorum yapar. Kısaca erişim ve etkileşiminiz yükselir. Böylelikle sosyal medyada popülerite elde eder, bilinirlik kazanır, profilinizi daha görünür kılarak potansiyel müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Prestijinizi artırır, daha güçlü bir imaja sahip olur ve son derece profesyonel görünürsünüz. Sosyal medyada marka hâline gelmeniz kolaylaşır.

Bir ürün ya da hizmet satıyorsanız, çekilişle Türk takipçi paketleri reklam maliyetlerinizi azaltır. Kendinizi daha fazla kişiye tanıtma imkânı bulur, düşük bir bütçeyle etkili reklam yapmış olursunuz. Gelen beğeniler ve yorumlar hesabınızın daha kaliteli ve aktif görünmesini sağlar.

Instagram çekilişle takipçi paketleri gönderilerinizin Keşfet sekmesine düşme şansını artırır. Instagram’da fenomen olmak istiyorsanız çekilişle takipçi almak sizin için harika bir fırsattır!

 

Türk Takipçi Çekilişle Nasıl Gönderilir?

Mantık son derece basittir. Fenomen hesaplar çekiliş organize eder. Bu çekilişlere katılım şartı olarak ‘gönderiyi beğen, kaydet, hesabı takip et, yoruma 2 arkadaşını etiketle’ gibi şartlar koyar.

Kullanıcılar bu koşulları yerine getirerek çekilişe dâhil olur. Ödüller, çekiliş sonunda katılanlar arasından seçilen kişilere verilir. Çekiliş ödülleri; etkinlik bileti, ayakkabı, çanta, telefon, bilgisayar, kitap vb. her şey olabilir.

 

Sosyal Medyada Çekiliş Nasıl Yapılır?

Bunun için kullanabileceğiniz çeşitli siteler mevcuttur. Yorum yapanlar sayfanızı takip ediyor mu? Katılanların hepsi gönderilerinizi beğenmiş mi? Bu tarz denetimleri o sitelerden yaparak çekiliş sonuçlarını daha sağlıklı bir biçimde değerlendirebilirsiniz.

EasyPromos, RaffleMix, Comment Picker, Simpliers gibi siteler onlardan bazılarıdır. Bu tür çekiliş sistemlerinden yardım alarak çekilişlerinizi daha pratik hâle getirebilir, kullanıcılara çekilişinizin tamamen âdil olduğunu gösterebilirsiniz. Böylece kimsenin aklında bir şüphe kalmaz.

 

Profesyonel Çekiliş Yapmak İçin İpuçları

  1.  Gönderilerinizde profesyonel fotoğraflar kullanın. Çekiliş sonucunda hangi ürünü verecekseniz onun doğru açıyla çekilmiş, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarından yararlanın. Paylaşımlarınız estetik bir görüntüye sahip olsun ki insanların ilgisini çeksin.

 

  1. Vaad ettiğiniz ürün/hizmet markanızla ilgili ve hedef kitlenize yönelik olsun. Butik sayfanızda oyun konsolu için çekiliş yaparsanız yeterince ilgi görmeyebilir. Ya da ilgi görse bile, ödül sayfanızın içeriğiyle alâkalı olmadığı için çekiliş bittikten sonra birçok kişi sizi takipten çıkabilir. Elde ettiğiniz popüleriteyi kaybedebilirsiniz.

 

  1. İndirim çekleri, yeni ürünleriniz, tatil paketleri, anne-bebek ürünleri, bir eğitim için katılım hakkı gibi şeyler çekilişlerde daha fazla ilgi görür.

 

  1. Çekiliş sitesi veya çekiliş programı seçerken dikkatli olun. Güvenilir bir site tercih edin ki, hiçbir kullanıcının hakkı gasp edilmesin. Sitede birden fazla kazanan belirleme seçeneği olmalıdır. Çünkü eğer biri tüm şartları yerine getirmemişse ödülü diğer kullanıcıya devredebilirsiniz. Bu nedenle yedek kazananların da belirlenmesi önem taşır.

 

  1. Çekiliş sonucunu açıklamayı unutmayın. Bu konuda şeffaf davranın. Sonucun videosunu yayınlayın ki insanlar haksızlık yapmadığınıza ikna olsun. Yoksa herkes, ürünü kendi istediğiniz kişiye gönderdiğinize ve diğerlerinin hakkını yediğinize inanabilir. Bu önyargıyı engellemek için şöyle yapabilirsiniz: Çekiliş sitesine girin, şartları yazın ve çekilişi başlatın. Bunları yaparken Instagram’da canlı yayın açarak bu süreci yayınlayın. Ya da video çekerek bunları kayda alıp takipçilerinizle paylaşın.

 

  1. Çekilişle Türk takipçi kazanmak için böyle bir etkinlik düzenlerken şartların kolay olmasına da özen göstermek gerekir. Kurallar mümkün olduğunca basitleştirilmelidir. Mesela; ‘bu çekilişe katılabilmek için 10 gönderimizi beğenin’ veya ‘şu 5 hesabı takip edin’ gibi şartlar ileri sürerseniz kimse bunları yapmak istemez.

 

  1. Çekilişiniz için doğru hashtagler kullanmanız da çok önemlidir. Bu sayede kullanıcılara daha kolay ulaşabilirsiniz, gönderileriniz daha fazla kişiye gösterilir.

 

  1. Etkileşiminizi daha da artırmak isterseniz, her kullanıcıya yorum yaptığı kadar hak tanıyabilirsiniz. Örneğin; 1 yorum yapanın 1 hakkı oluyorsa, 10 yorum yapan ve her yorumda farklı bir arkadaşını etiketleyen kişinin 10 hakkı olabilir. Kullanıcılar, kazanma olasılığını yükseltmek için daha fazla kişiyi etiketlemeye, bol bol yorum yapmaya çalışacaktır. Bu da sayfanızın daha çabuk büyümesinde önemli bir rol üstlenecektir.

 

  1. Çekiliş bittikten sonra, ürünü gönderdiğiniz kişiden bir fotoğraf talep etmelisiniz. Bunu da sayfanızda yayınlayarak ürünün gönderildiğini herkese ispatlamalısınız.

 

Instagram Çekiliş Süresi Ne Olmalı?

Bu sürenin en fazla 1 hafta olması önerilir. Çekiliş süresini çok uzun tutarsanız kullanıcılar çok rağbet göstermeyebilir. Zira kimse, sırf bir hediye kazanmak için haftalarca veya aylarca beklemek istemez. Herkes sonucu bir an evvel öğrenmek isteyecektir.

Çekiliş süresinin uzaması, kişilerde erteleme isteği uyandıracaktır.

Üstelik, çekilişin haftalarca devam etmesi; ‘bizim bütçemiz yeterli değil, uzun süre etkileşim almaya ihtiyacımız var. Anca ondan sonra açıklayabiliriz.’ Gibi bir anlama gelebilir.

Çekilişi birkaç gün veya maximum bir hafta ile sınırlandırırsanız insanlar size güven duyar, bütçenizin yeterli olduğuna ve yüksek oranda satış yaptığınıza inanır.

Fakat bu süreyi çok kısa tutmayın. Örneğin sadece birkaç saatlik veya 1-2 günlük çekilişler yapmak da tavsiye edilmez. Bu durumda katılım fazla olmayabilir, pek çok kişinin çekilişten haberdar olabilmesi için onlara biraz zaman tanımalısınız.

5-7 gün ideal bir süredir. Takipçilerinize çekiliş düzenlediğinizi bu süre zarfında Instagram hikâyeleriyle sık sık hatırlatmayı ihmâl etmeyin. Ayrıca diğer sosyal medya hesaplarınızda da çekilişinizin duyurusunu yapabilir veya reklam verebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Çekiliş Yapmak Zararlı mı?

Herhangi bir hile karıştırmadığınız sürece zararı yoktur. Çekilişi kazanmak için bot gönderimi yapmak hesabınızın spam damgası yemesine, takip engeli ve keşfet engeli gibi kısıtlamalar almasına sebep olabilir.

Bir de çekilişe katılan kullanıcılar kazanma şansını artırmak için sahte hesaplar açıp onları da kullanabilir. Bunu %100 engellemeniz mümkün değildir.

 

Güvenilir Türk Takipçi Çekilişle

En kaliteli ve yüksek sayıda Türk takipçi çekilişle Özbey Medya sayesinde hesabınızın gücüne güç katacak. Sayfanızı geliştirmek, zirveye doğru emin adımlarla yürümek istiyorsanız çekilişle Türk takipçi hizmetimizden yararlanmanın tam zamanı!

Hesabınız popüler hesaplar tarafından düzenlenen çekilişlerde yer alsın istiyorsanızbize başvurarak organik, kalıcı, aktif Türk takipçilere sahip olabilirsiniz.

Çekilişle Türk takipçi hizmetimiz asla etkileşimi düşük veya bot hesap içermez. Nitelikli hesaplar üzerinden sunulacak bu hizmet ile hesabınızın değerini artıracak, hedef kitlenizi genişletme şansı bulacaksınız.

Merak ettiklerinizi teknik destek ekibimize danışabilir, bizi tercih ederek en uygun fiyata en iyi hizmete sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz.